Sony представляє нові звукові панелі і A/V-ресивери з підтримкою Google Cast

В цілому, дві звукові панелі і обидва A/V-ресивери, представлені сьогодні Sony, підтримують Google Cast, що дозволяє користувачам передавати аудіоконтент прямо на них зі сумісного пристрою.

На жаль, з чотирьох запропонованих Sony моделей звукових панелей тільки найдорожчі - HT-ST9 (1500 доларів) і HT-NT3 (700 доларів) - з підтримкою Google Cast. На щастя, всі звукові панелі принаймні поставляються з Bluetooth на борту. Що стосується A/V-ресиверів, обидва вони поставляються з Google Cast, Bluetooth і підтримують 7.2-канальне аудіо. Ось розбивка кожного пристрою і те, що він вас відкине:


Звукові Бари

  • HT-ST9 — 1 499,99 $
  • HT-NT3 — $ 699,99
  • HT-CT780 — $ 449,99
  • HT-CT380 — $ 349,99

A/V-ресивери

  • STR-DN-1060 — $ 599,99
  • STR-DN860 — $ 499,99

Sony повідомляє, що всі моделі будуть доступні в інтернет-магазині і в офіційних дилерів, починаючи з травня, за винятком двох висококласних звукових панелей, які будуть доступні з липня.

Прес-реліз:

Sony Electronics представляє нові продукти преміум-класу для домашнього аудіо для найкращої домашньої розваги з підтримкою 4K

САН-ДІЄГО, 20 квітня 2015 р./PRNewswire/- Sony Electronics оголосила сьогодні про ціни і роздрібну доступність для чотирьох нових звукових панелей - HT-ST9, HT-NT3, HT-CT780 і HT-CT380, а також STR- A/V-ресивери DN860 і STR-DN1060, що дозволяють споживачам підвищити якість звучання домашнього звуку з простотою і потужною продуктивністю. Виходячи на новий рівень домашніх розваг, ці нові продукти для домашнього аудіо сумісні з HDCP 2.2 (за винятком HT-CT380) і підтримують відтворення захищеного авторськими правами контенту 4K, включаючи популярні фільми-блокбастери.

У HT-ST9, HT-NT3 і обидва нових A/V-ресивери вбудований Google Cast ^, завдяки якому ви можете транслювати улюблені музичні програми з особистого пристрою на динаміки. Ви можете грати з телефону або планшета Android, iPhone, iPad, Chromebook і Mac або ноутбука з Windows. Простим натисканням на значок вимови ви можете шукати, переглядати, відтворювати, пропускати і збільшувати гучність на ваших улюблених треках безпосередньо. Google Cast надає вам більш широкий вибір варіантів потокової передачі звуку порівняно зі стандартною вбудованою потоковою передачею. Крім того, ви можете розширити можливості повністю інтегрованої домашньої музики за допомогою функції декількох кімнат, об'єднавши динаміки за допомогою інтуїтивно зрозумілої програми SongPal. Залишайтеся з нами для отримання додаткової інформації про майбутнє Google Cast і функціональності декількох кімнат.

Звукові Бари

Звукова панель HT-ST9 з бездротовим сабвуфером, налаштована визнаними нагородами Академії інженерами Sony Pictures для кінематографічного звуку світового класу, забезпечує іммерсивне 800-ватне і 7.1-канальне об'ємне звучання від семи дискретних підсилювачів і дев'яти динаміків. HT-ST9 підтримує Hi-Res, а також підтримує Spotify Connect. У комплекті з бездротовим фронтальним сабвуфером з пасивним випромінювачем, HT-ST9 забезпечує захоплююче звучання, яке поліпшить будь-яке середовище домашнього кінотеатру. HT-ST9 має три входи HDMI для легкого налаштування і забезпечує повний обсяг звуку, що відтворюється в кінематографічному виконанні, з чотирма цифровими звуковими полями, що дозволяє споживачам насолоджуватися фільмами, як у театрі, слухати музику, як на концерті або дивитися спорт як на стадіоні. Для легкого підключення музики HT-ST9 пропонує прийом і передачу Bluetooth^ для спрощеного, високоякісного прослуховування музики. Завдяки вбудованій передачі Bluetooth, насолоджуйтеся музикою або фільмами в навушниках з підтримкою Bluetooth, не заважаючи іншим будинкам. Завдяки можливості передачі даних утричі технологія Sony LDAC забезпечує розширені можливості бездротового прослуховування всієї музики за допомогою сумісних продуктів.

Звукова панель Hi-Res HT-NT3 з бездротовим сабвуфером забезпечує гнучке підключення, інтелектуальну функціональність і 450 Вт чудової потужності для насиченого, високоякісного звуку. Витончений, тонкий і універсальний HT-NT3 забезпечує якісне 2 .1-канальне прослуховування, яке забезпечує безпроблемну бездротову потокову передачу аудіо з підключеннями Bluetooth і NFC. HT-NT3 також використовує технологію Sony LDAC. HT-NT3 може похвалитися одним з'єднанням HDMI^ TV з входами для трьох пристроїв HDMI, а також забезпечує простоту підключення для чудового звучання в неперевершеній високій роздільній здатності.


Звукова панель HT-CT780 потужністю 330 Вт на 2,1 Вт з бездротовим сабвуфером піднімає відчуття домашнього кінотеатру з елегантною простотою і потужним звучанням Ця звукова панель забезпечує вражаючий звук з універсальністю настінного кріплення. Насолоджуйтеся чудовою якістю зображення високої чіткості, включаючи три входи HDMI, один з яких підтримує 4K з HDCP 2.2, і легко підключайтеся до пристроїв 4K або HD, таких як кабельна приставка, програвач Blu-ray^ або ігрова консоль. Підключення HDMI TV з підтримкою Audio Return Channel забезпечує просте підключення одним кабелем і максимальну продуктивність аудіо/відео.

HT-CT380 300 Вт, звукова панель 2.1 з бездротовим сабвуфером, дозволяє користувачам просто підключати телевізор та інші пристрої HD або здійснювати потокову передачу контенту по бездротовому зв'язку через Bluetooth і NFC. Подібно HT-CT780, елегантний HT-CT380 натхненний плоскою панеллю, що доповнює практично будь-який телевізор або домашню кімнату, і може бути легко встановлений на стіні або розміщений на верхній частині підставки під телевізор або стіл.

A/V-ресивери

Мережевий A/V-ресивер Hi-Res STR-DN1060 Hi-Res забезпечує чудову звукову сцену для музики, фільмів і багато чого іншого. Насолоджуйтеся чудовим звуком і легко передавайте музику з вбудованим Wi-Fi, прийомом і передачею по Bluetooth, Google Cast для аудіо, AirPlay^ і Spotify Connect. Завдяки 7,2 каналам і 165 Вт потужності на канал, підтримуваним найбільшими конденсаторами і трансформаторами у своєму класі, його легендарний звук Sony дійсно з'єднує слухача зі звуком. STR-DN1060 також має масштабування і наскрізну роздільну здатність 4K, гнучке підключення з десятьма входами високої чіткості, підтримку двох окремих зон з харчуванням і сумісність з високою роздільною здатністю звуку.

Мережевий A/V-ресивер Hi-Res Wi-Fi^ STR-DN860 являє собою потужне джерело енергії, яке забезпечує слухачам новий рівень якості звучання. STR-DN860 пропонує 7,2 каналу і потужність 150 Вт, а також можливість потокової передачі музики через вбудований Wi-Fi, прийом і передачу Bluetooth, Google Cast для аудіо і AirPlay. Швидко і легко максимізуйте враження від домашнього кінотеатру за допомогою нової поліпшеної функції автоматичного калібрування цифрового кіно і доданого мікрофона. Використовуючи інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс користувача, вдосконалений пульт дистанційного керування або додаток SongPal, користувачі можуть легко налаштовувати параметри, змінювати входи і підтверджувати рівні гучності на екрані.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND