Verizon анонсує Motorola Droid Turbo!

Масивна батарея, кевлар або балістичне волокно, і доступні 30 жовтня, починаючи з 199 доларів за контрактом

І з цим, значною мірою витік Motorola Droid Turbo є офіційним. Як ми і передбачали, Droid Ultra розвиває все порівняно з тим, що ми бачили в новому Moto X. Він зберігає 5,2-дюймовий дисплей, але збільшує роздільну здатність до Quad-HD або 2560 x 1440, а також покращує внутрішню частину завдяки процесору Qualcomm Snapdragon 805. Ви знайдете 32 ГБ пам'яті і 3 ГБ оперативної пам'яті. І ви знайдете величезну батарею ємністю 3900 мАг (плюс бездротова зарядка), повністю заправлену в кевларову конструкцію або балістичне волокно, якщо хочете.


Плюс 21-мегапіксельна задня камера.

Якщо Moto X просто не зробив це для вас, добре...

Що стосується програмного забезпечення, він буде працювати під управлінням Android 4.4.4 при запуску - так, оновлення для Android 5.0 Lollipop знаходиться в розробці, пам'ятайте, що Google ще (офіційно) не випустив цей код. І це відносно «стандартна» збірка Android - тобто, вона виглядає і діє багато в чому як те, що ви отримаєте від звеличеної лінійки «Nexus», тільки з деякими поліпшеннями від Motorola. Як і новий Moto X, у Droid Turbo є функції Moto Voice, Moto Actions, Moto Assist і Moto Display (ми детально їх описали тут), а «Droid Zap» повернувся, дозволяючи вам ділитися фотографіями з іншими користувачами Droid., Новинкою цього разу є «Zap to TV», який використовує Chromecast для обміну фотографіями з вашим телевізором, і «Zap to Voice», який використовує голосові команди для обміну з функцією Zap.

Що стосується доступності, ви зможете отримати Droid Turbo в магазинах або онлайн 30 жовтня. Модель обсягом 32 ГБ поставляється в чорному, червоному або червоному кольорі, а також з чорного балістичного нейлону за 199 доларів за контрактом або 25 доларів на місяць на Verizon EDGE. Модель обсягом 64 ГБ доступна в чорному балістичному нейлоні і коштує 249 доларів на контакт, або 27 доларів на місяць на EDGE.

Новий досвід DROID прибуває через 48 годин

Існує певне очікування, коли смартфон носить ім'я DROID - сила, витривалість, інтелект і деталі. Новий DROID Turbo з підтримкою XLTE від Motorola володіє всіма цими характеристиками і буде доступний виключно в мережі Verizon Wireless 4G LTE.

Виходить 30 жовтня з ексклюзивними пропозиціями для клієнтів DROID Turbo

DROID Turbo від Motorola буде доступний онлайн і в магазинах Verizon Wireless з 30 жовтня. Модель обсягом 32 ГБ буде доступна в кольорах Metallic Black, Metallic Red і Black Ballistic Nylon за 199,99 дол. США з новою дворічною активацією або 25 дол. США на місяць на Verizon Edge, Модель Black Ballistic Nylon обсягом 64 ГБ також буде доступна за ціною $249,99 з новою дворічною активацією або $27 на місяць на Verizon Edge.


І бути клієнтом DROID Turbo має свої переваги.

  • Отримаєте $100 або більше, коли ви торгуєте на своєму старому смартфоні і купуєте DROID Turbo від Motorola з новою дворічною активацією. Обмін повинен бути в хорошому робочому стані.
  • З моменту запуску до кінця цього року з клієнтів, які купують DROID Turbo, плата за оновлення і активацію не стягується. Відмова від плати за активацію та оновлення буде зарахована на рахунок клієнта і може зайняти до двох циклів оплати.
  • Ціноутворення Verizon Edge також доступне для DROID Turbo - і з моменту запуску до кінця року Verizon пропонує спеціальне раннє оновлення до Edge для всіх, хто оновився до 1 липня 2014 року і хоче придбати смартфон
  • Клієнти DROID Turbo, у яких пошкоджено екран під час дворічного контракту, можуть безкоштовно замінити його один раз. Клієнти, які купують через Verizon Edge, також мають право.
  • Можливість оновлення до Android 5.0 Lollipop

Сила

Подумайте про те, через що ви щодня проводите свій телефон - він у вас в кишені з дрібницями, кинутий в гаманець з ключами, сів, якщо він у вас в задній кишені, і випадково потрапив, коли це тільки один з тих днів. DROID Turbo розроблений з урахуванням усіх обставин: балістичне нейлонове або металізоване скловолокно, армоване волокном DuPont  Kevlar^, стійке до подряпин скло Corning^ Gorilla^ Glass 3 і водовідштовхувальне нанопокриття, що захищає внутрішню і зовнішню поверхні від розливів.

витривалість

Багато з нас бояться цього попередження про розряди батареї, і зазвичай це відбувається в гірші часи. У DROID Turbo є батарея, яка працює до 48 годин, так що це означає, що пройде деякий час, перш ніж ви побачите попередження про низький заряді батареї.

Зрештою, попередження з'явиться, але це може бути в той момент, коли у вас немає часу, щоб повністю зарядити свій телефон. Всього кілька хвилин, перш ніж відправитися з друзями, перерви між рейсами і багато інших незліченні сценарії - ми всі були там.

Новий DROID поставляється з функцією турбонаддуву, тому при низькому заряді батареї 15-хвилинна зарядка може забезпечити до 8 годин роботи. DROID Turbo поставляється з турбонаддувом Motorola в коробці без додаткових витрат. А для додаткової зручності новий DROID підтримує бездротову зарядку.

інтелект

Смартфон це саме те, смартфон. І DROID Turbo має розумні функції, які роблять найбільш часто використовувані функції в телефоні краще. Мото Дісплей будить телефон, щоб показати час і повідомлення, коли ви досягнете для телефону. Ви також можете провести рукою по екрану, щоб відхилити телефонний дзвінок або відключити будильник. Додаток Droid Zap також було поліпшено функцією Zap Zone, яка дозволяє легко обмінюватися фотографіями і відео з близькими друзями, яких ви запрошуєте в свою зону. Крім того, Zap to TV використовує Google Chromecast для створення слайд-шоу на великому екрані.

Такі інтелектуальні функції найкраще поєднуються з потужним процесором. DROID Turbo оснащений 2,7 ГГц чотирьохядерним процесором і має 3 ГБ ОЗУ для багатозадачності і безперебійної роботи ваших улюблених додатків.


подробиці

DROID Turbo має 21-мегапіксельну камеру з 4K-захопленням відео і 5,2-дюймовим Quad HD дисплеєм, що означає, що ви захочете показати свою фотографію друзям при будь-якій можливості, будь то особисто або в соціальних мережах. І коли настає момент зображення, ви хочете бути досить швидким, щоб не пропустити його. Функція швидкої зйомки дозволяє двічі повернути кому, щоб запустити камеру - не потрібно натискати якісь кнопки або розблокувати екрани.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND