Як перетворити ваші посилання Amazon на партнерські посилання

Ви коли-небудь говорили про нову музику або фільми, які тільки що вийшли? Ви переглядаєте книги, які летять з полиць? Якщо це так, то, можливо, принаймні якийсь відсоток ваших читачів купить ці речі на Amazon, почувши, що ви говорите про них. Настав час отримати прибуток!


На відміну від рекламної мережі, партнерська програма заснована на продажах, а не на показах і кліках. Програма Amazon Associates дозволяє вам отримувати вигоду від кожного продажу, яка є результатом однієї з ваших рекомендацій. Навіть якщо ви не присвячуєте регулярно оглядам такі речі, як ті, які люди зазвичай купують в Amazon, ви, ймовірно, згадуєте дивну книгу або фільм тут і там навколо вашого сайту. Якби ви були в партнерській програмі, ваш необдуманий коментар міг би бути перетворений на реальний дохід.


:

Тепер у мене немає звички «продавати» рекламну програму своїм читачам. Причина, з якої я так категорично ставлюся до програми Amazon, полягає в тому, що вона неймовірно проста у використанні і створена для звичайних блогерів (хто-небудь з Joe the Blogger?) І веб-професіоналів. Крім того, вам не потрібно вигинати формат сторінки, щоб ви могли використовувати їх систему. Як ви, можливо, вже знаєте, це надзвичайно рідкісна риса для рекламодавця на місці.

Найкорисніша функція програми Amazon Associates (як я її назву) - це сервіс посилань. За допомогою низки інструментів ви можете взяти будь-яке посилання на продукт Amazon і перетворити його на той, який дасть вам кредит на продаж. Найкращий спосіб зробити це - просто увійти в AAP і потім перейти на відповідну сторінку. Над сайтом з'явиться складна панель інструментів (веб-інтерфейс), яка надасть вам кілька варіантів. На даний момент єдине, що нас цікавить, це «посилання на цю сторінку»

:

На жаль, розкритий список Ajax відсутній, але він перенесе вас на іншу сторінку з кількома варіантами створення вашого посилання. Звідти ви можете вставити його туди, куди вам потрібно, і все готово. Якщо ви хочете піти трохи далі, вони запропонують невеликий сценарій, який створить «спливаюче» уявлення про продукт, коли ваші читачі перевернуть його. Ця модифікація залежить від вас. Деякі люди вважають таку рекламу дуже неприємною, але в міру того, як вона стає все більш поширеною, все менше людей можуть заперечувати проти вильотів, якщо вони добре закодовані.

Якщо ви хочете спростити процес створення посилань (при створенні списків тощо), Ви можете додати інший скрипт і змусити посилання перейти безпосередньо до результатів пошуку тексту вашого посилання. Він називається Quick Linker, і більш детальну інформацію про його встановлення можна знайти тут [Більше не доступно].


Іншим більш традиційним варіантом є простий банер, який направляє користувачів в певну частину Amazon. Це одна з тих речей, яка буде спотворювати ваш красивий макет сторінки. Я не кажу, що такого роду реклама погана, але єдина різниця між цими банерами і рекламними банками в тому, що все, що потрібно зробити користувачам, це натиснути на рекламний банер, в той час як користувачі дійсно повинні щось купити, натиснувши один з ці. Одна перевага, яку я бачу, полягає в тому, що оголошення AAP ніколи не будуть розходитися з «оголошеннями про книги» або «оголошеннями про електроніку», якщо ви їх так налаштуєте.

Останній спосіб, яким програма може допомогти вам монетизувати рекомендації, насправді об'єднує два зазначені вище типи оголошень. Amazon дає вам можливість створити «aStore», який, по суті, являє собою список всіх книг і речей, які вам подобаються. З цього списку, який можна класифікувати за типом, ви можете створювати не тільки власні рекламні банери, але і повний міні-магазин для своїх читачів. Особисто я не рекомендую повнорозмірний магазин, якщо ви не відповідаєте одній з таких вимог:

  • Ви спеціалізуєтеся на рекомендаціях і відгуках
  • Ваш сайт дуже нішевий, і люди звертаються до вас за порадою
  • Ваш блог заснований на «способі життя» - ви дотримуєтеся особливої філософії
  • У вас багато читачів, які цікавляться вашою особистістю і по суті хочуть бути схожими на вас

Щоб дізнатися, чи підходить вам ця остання категорія, просто подивіться, як ви спілкуєтеся з людьми в Інтернеті. Люди часто пишуть у Твіттері з тобою взад-вперед? Чи багато у вашому блозі коментаторів і/або ви багато спілкуєтеся в коментарях? Якщо це так, то aStore може бути хорошим способом поділитися своїми улюбленими книгами (наприклад) зі своїми «фанатами». Немає нічого поганого в тому, щоб визнати, що ви трохи знаменитості в очах деяких людей.

Елементи управління магазину aStore дуже ретельно продумані і дозволяють вам створити досить привабливу сторінку, яка може навіть відповідати колірній гамі вашого сайту, якщо ви того побажаєте. Як бачите, моя досить проста, але я створив дві категорії, щоб розділити книги, які я прочитав, за жанрами. Система перераховує книги в тому порядку, в якому ви їх додали, тому я пропоную зробити категорію «рекомендованих» вгорі, щоб певні видатні продукти не губилися в натовпі.

:

Зі списку товарів у вашому інтернет-магазині ви можете створити кілька віджетів на вкладці «Віджети» інтерфейсу. Особисто мене розчарувала різноманітність доступних вам розмірів віджетів. Оскільки скриньки створюються з добре упакованої бази даних, можна подумати, що для видавців можна було б створити більш численні і привабливі шаблони. Тим не менш, якщо ви подбаєте про контроль розміру і шаблону, ви зможете знайти те, що вам підходить.

Коли все налаштовано так, як вам подобається, активність вашого аккаунта можна відстежувати у зведенні аккаунта. Це чисто і коротко, і є багато варіантів для перегляду необроблених даних, якщо ви залежні від перевірки статистики, як я.


В цілому, програма Amazon Associates справила на мене враження, так як вона відповідала назві, даній їй іншими блогерами, які запропонували її мені. Інтерфейс дуже простий, але сповнений опцій. Крім того, він надає ряд різних стратегій для управління рекламою на сторінці. Принаймні, кожен повинен використовувати цю послугу щоразу, коли вони створюють посилання на продукт Amazon. Звідти ви можете визначити, чи підходить вам ця програма.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND